Рівнянин зізнався у скоєнні злочину

Торік на початку серпня двоє давніх товаришів зустрілися в одному з кафе на вулиці Івана Підкови в Рівному. Чоловіки розпивали міцні напої. 29-річний Олег, уважно спостерігав за барменом щоразу як той залишав барну стійку без нагляду. Зрештою, свій злочинний задум він реалізував. Коли ж чоловіка викрили, наслідки кримінального правопорушення спробував сховати в кущах. Оскільки «замести» сліди йому не вдалося, Рівненський міський суд нещодавно проголосив для підсудного вирок. 

Рівнянин Олег, якого до цього ніхто і ніщо не пов’язувало зі світом криміналу, бачив як бармен кафе отримані від продажу спиртних напоїв гроші акуратно складає у шухлядку в барній стійці. А ще він запримітив, що працівник розважального закладу час від часу залишає своє робоче місце. Така поведінка працівника розважальної установи ще більше підігрівала бажання чоловіка поживитися. Зрештою, у чергову його відсутність нетверезий Олег, не кваплячись, підійшов до барної стійки і запустив руку в шухлядку. Не перераховуючи, поклав пачку банкнот до кишені. Як з’ясувалося пізніше, там було півтори тисячі гривень. Після цього друзі вийшли з кафе.       

Старший прокурор прокуратури міста Рівне Олег Костюк розповів, що далеко чоловіки відійти не встигли, їх наздогнав бармен. Олег, не роздумуючи, викинув крадені гроші в кущі. Однак це не зняло з чоловіка вини за вчинене кримінальне правопорушення. Батько двох неповнолітніх дітей  постав перед судом. Чоловік зізнався у скоєному, щиро розкаявся та сприяв розкриттю злочину. Рівненський міський суд визнав Олега винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 (крадіжка) КК України, і призначив йому покарання у виді п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А це — 850 гривень. Викрадені гроші обвинувачений ще до суду повернув власникові кафе. Про це повідомляє прокуратура Рівненської області.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.