Рівненщина: у перестрілці в колонії загинув прапорщик. ОНОВЛЕНО

Вночі, 3 серпня, у Городищенській виправній колонії, що поблизу Рівного сержант вистрелив з автомата у свого колегу.

Передумовою виникнення цієї події став конфлікт, який раптово виник між зазначеними працівниками установи, під час якого старший сержант внутрішньої служби здійснив постріл в напрямку потерпілого. Старший сержант влучив старшому прапорщику прямо у живіт.

Після зазначених обставин, старшого прапорщика внутрішньої служби госпіталізували каретою швидкої медичної допомоги до Рівненської обласної клінічної лікарні з попереднім діагнозом: "Наскрізне вогнепальне поранення черевної порожнини".

А вже 4 серпня близько 12 години 45 хвилин стан здоров’я постраждалого різко погіршився. Не зважаючи на лікувально-реанімаційні заходи о 14 годині 30 годин лікарями Рівненської обласної клінічної лікарні констатовано смерть старшого прапорщика внутрішньої служби - про це повідомляє управління ДПтСУ в Рівненській області.

Подія перебуває на контролі в прокуратурі, якою проводиться розслідування за фактом застосування зброї в у цій виправній колонії. Порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 121 КК України.

Як стало відомо сайту чесних новин «ВСЕ» із власних джерел, "стрілок" працював в колонії сім років. Працівники колонії можливою причиною таких дій називають ревнощі на любовному поприщі. Також наші джерела не виключають, що після цього інциденту в Городищенській колонії відбудеться чимало кадрових ротацій та звільнень.

Коментарі

з яких це пір прапорщик це офіцер... )) не смішіть людей

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.