Рівненщина лідирує за темпами підготовки до зими

За оперативну та якісну модернізацію котелень під час відеоселекторної наради Мінрегіону область відзначив профільний міністр Геннадій Темник. Адже від їх роботи взимку залежить безперебійна подача теплоносія, акцентував заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак. За його словами, місцеві комунальники вже підготували до нового опалювального сезону 647 котелень, а це 83% від усіх діючих на Рівненщині. На такому ж рівні модернізація тепломереж.

На ремонт всіх об’єктів теплопостачання вже витратили понад 13 мільйонів гривень. Тим часом на підготовку водопровідно-каналізаційного господарства спрямували 6 мільйонів 600 тисяч гривень. За ці гроші вдалося замінити або ж осучаснити майже 30 кілометрів мереж, 323 свердловини та 25 каналізаційно-очисних споруд, - про це повідомляє Рівненська ОДА.

За дорученням першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Юхименка, всі виконані роботи проінспектує спеціально створена комісія. Адже від якості підготовки до зими залежить безаварійне проходження опалювального сезону.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.