На території Рівненської АЕС вилучили наркотики

На Рівненщині під час здійснення операції "Берег"(забезпечення безпеки громадян у місцях масового відпочинку, виявлення осіб, причетних до скоєння злочинів під час літнього відпочинкового сезону) працівники Державної служби охорони на закинутій території біля атомної електростанції в місті Кузнецовськ перевірили чотирьох чоловіків. В одного із них правоохоронці вилучили два шприци із рідиною бурого кольору, зовні схожою на наркотичний засіб "Дезоморфін", - про це повідомляє УДСО при УМВС України в Рівненській області.

- Коли автомобіль затриманих в’їхав у наше місто і відразу поїхав на закинуту територію біля атомної електростанції, це викликало в нас підозру, - розповідає начальник Кузнецовського відділу ДСО УДСО при УМВС України в Рівненській області Олександр Мулявка, – тому ми почали слідкували за ними та вирішили їх перевірити.

В автомобілі перебували четверо чоловіків, троє з них - жителі села Полонне Хмельницької області та один місцевий мешканець. В одного із них, 34-річного Олега, і було вилучено шприци з рідиною бурого кольору зовні схожою на наркотичний засіб "Дезоморфін".

Вилучене відразу направили на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. Наразі слідство триває і затримані чекають на винесення відповідного процесуального рішення.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.