На Рівненщині чотири мільйони спустять в каналізацію

На оновлення каналізаційних мереж Рівненщини спрямували майже чотири мільйони гривень. Цьогоріч за кошти обласного природоохоронного фонду модернізуватимуть вісім комунальних об’єктів. Так, вже найближчим часом нові колектори підведуть до Дубровицької районної лікарні та до багатоквартирних будинків у селі Новий Корець Корецького району. Тим часом у Млинові завершать довготривале будівництво очисних споруд потужністю 600 кубічних метрів на добу. Каналізаційні мережі зводитимуть також у Здоблунівському, Острозькому та Корецькому районах. Модернізуватимуть вже існуючі каналізаційні очисні споруди також у Володимирці та Дубно, - про це повідомляє Рівненська ОДА.

Тож Володимир Новак доручив керівникам районів контролювати дотримання усіх будівельних технологій і стандартів, оскільки від технічного стану нових очисних споруд залежатиме екологічна безпека та комфорт краян. Разом із тим він зобов’язав тісно співпрацювати з проектантами, які нині готують проектно-кошторисну документацію для оновлення наступних об’єктів комунального господарства.

Проектно-кошторисну документацію цьогоріч виготовлять за кошти природоохоронного фонду для будівництва споруд у Гощанському, Дубенському, Володимирецькому та Рокитнівському районах.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.