У Рівному не можуть зупинити незаконний продаж алкоголю

У Рівному у тютюнових кіосках, аптеках та магазинах активно продають ТМ «Цілющий», що випускається і реалізується під виглядом «харчового продукту для спеціального дієтичного споживання». Виробником цього продукту є чи то ТОВ «Олімпіс», чи то ТОВ «Золотоніський ЛГЗ “Златогор”». Про те, що його продаж є незаконним та є пропагандою алкоголю, переконаний координатор Всеукраїнського руху «Твереза Україна» Сергій Одарченко:

-В Україні продається рекордна кількість алкоголю, 20 літрів абсолютного спирту в рік на душу населення. У Рівному 35-ти градусний алкоголь може купити будь-хто на зупинках, - говорить Сергій Одарченко.

За словами заступника начальника відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного Управління Міндоходів у Рівненській області Людмили Піхоцької , Київська промислова палата віднесла «Цілющий» до групи 2106 як харчовий продукт а не до групи алкогольних напоїв, даний виріб є харчовою добавкою.

За словами Ігоря Остапенка, питання цього напою потрібно вирішувати на рівні держави:

- Ми можемо звернутись до Кабінету Міністрів України про віднесення цього продукту до ряду алкогольних напоїв, проте самостійно заборонити його продавати ми не можемо. МППФ «Промсервіс» погодились з цим, і харчовий продукт знятий з продажу, проте він продається в аптеках.

Члени міської координаційної ради з питань профілактики злочинності серед неповнолітніх та забезпечення соціально-правового захисту дітей ініціювали звернення до міського голови та депутатів про порушення антиалкогольного законодавства та порушення умов договору оренди землі, яка була надана для встановлення кіосків на продаж лише тютюнових виробів. А також прохання не продовжувати орендний договір на земельні ділянки, виділені для кіосків «Промсервісу» в яких зафіксовані факти продажу харчового продукту. Всі члени координаційної ради одноголосно прийняли рішення про звернення до міського голови та депутатів.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.