На Рівненщині дітей за патріотизм відправили в Карпати

У Здолбунівському районі вже вчетверте відбувся конкурс юнацької творчості «За Україну, за її волю!», організований за сприяння відділу освіти групою депутатів районної ради та головою ради Василем Тимощуком.

За умовами конкурсу, його учасники (учні 8-11 класів) мали передати своє бачення збройної боротьби за незалежність України у ХХ столітті у вигляді художнього твору, публіцистичного есе, поетичного твору чи малюнку. Переможці конкурсу отримують можливість взяти участь у триденній поїздці в Карпати, зі сходженням на знамениті гори Захар Беркут та Маківка. Подорож відбувається за кошти організаторів творчого змагання. Загалом, за останні 4 роки, в Карпатах побувало вже близько сотні здолбунівських дітей.

У перші вихідні серпня цього року у гори, разом з ініціаторами конкурсу, відправились переможці «За Україну, за її волю! - 2013». Варто додати, що в цьому році подібні творчі змагання вперше було проведено у м. Вінниця, а тому до дітей зі Здолбунова уже в Карпатах долучилися вінницькі переможці. Під час мандрівки діти, разом з місцевими пластунами, вшанували пам'ять Українських січових стрільців, які в ході Першої світової війни взяли участь у відомому бою за гору Маківку.

Організатори конкурсу «За Україну, за її волю!» обіцяють проводити його і в наступному році, а переможці знову матимуть можливість відчути велич Карпатських гір та пройти стежками героїв.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.