На Рівненщині у колонії пройшов фестиваль талантів. ФОТО

Цього року естафета фестивалю художньої самодіяльної творчості неповнолітніх засуджених «Червона калина» до Дубенській виховної колонії прийшла із Республіки Молдова. Там фестиваль проходив у виховній колонії № 10 у місті Гояни. Атрибути – корогви та фотоальбом з ілюстраціями виступів попередніх учасників урочисто передали представники Департаменту пенітенціарних установ Міністерства юстиції Республіки Молдова.

Як усі великі починання та добрі справи розпочинаються з Божого благословення, Благочинний Дубенського району, митрофорний протоієрей, настоятель Свято-Георгіївського храму отець Євгеній благословив усіх присутніх молитвою.

Багатий фестиваль був і на гостей, які завітали аби розділити радість свята разом із персоналом та вихованцями установи. До колонії прибули керівництво Державної пенітенціарної служби України, Дубенської міської адміністрації, прокуратури, ветерани Дубенської виховної колонії, громадські та релігійні організації, засоби масової інформації, батьки вихованців. Гості прибули з цінними подарунками серед яких побутова техніка, спортивний інвентар та солодощі.

Серед гостей фестивалю були і колишні вихованці установи, які стали повноцінними членами суспільства.

-Я хочу щиро подякувати усьому педагогічному колективу та адміністрації установи за всі знання, які вони мені дали та віру в себе - з такими словами звернувся до усіх присутніх колишній засуджений Дубенської колонії Дмитро Трубніков.

У своєму виступі вихованці театралізовано відтворили сценки із життя великого педагога, співали пісні, танцювали та декламували вірші. Активно допомагали готувати номери вихованцям установи – шкільна молодь міста Дубно, студенти Дубенського коледжу культури та мистецтв та учні Недільної школи Свято-Миколаївського жіночого монастиря.

По завершенню фестивалю свою спритність та витривалість, силову підготовку та гімнастичні трюки команда вихованців продемонструвала у спортивній програмі. Найактивніші учасники фестивалю отримали грамоти та подяки, які вручив начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління ДПтС України в Рівненській області Олександр Кузик. Про це повідомляє прес-служба управління державної панітенціарної служби України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.