Мешканець Рівненщини отримав електровізок

Мешканець Млинова отримав інвалідний візок на електроприводі. Завдяки сучасному кріслу Іван Кузьмич, інвалід І-ї групи, матиме змогу швидко та самостійно пересуватися як в приміщенні, так і на вулиці. Адже новий візок максимально зручний у використанні. Вартість такого крісла – понад 30 тисяч гривень. За словами працівників департаменту соціального захисту облдержадміністрації, 69-річний млинівчанин вже отримував засоби реабілітації. Зокрема, торік йому вручили вуличне колісне крісло, виготовлене за індивідуальними параметрами.

Проте Іван Кузьмич прагнув пересуватися автоматизовано, адже це значно полегшило б йому життя. Своє бажання пільговик озвучив заступниці голови облдержадміністрації Світлані Сад, коли вона відвідувала його під час робочої поїздки. Менше року знадобилося, аби вирішити проблему жителя Млинівського району, зауважила Світлана Сад.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, загалом торік на Рівненщині колісними кріслами забезпечили 482 людини з особливими потребами. Кожному запропонували візок, який відповідає вимогам індивідуальної програми реабілітації, прописаної лікарями. Коштує він від трьох до тридцяти тисяч гривень.

Гроші виділяють із держбюджету на потреби краян із обмеженими фізичними можливостями. Тим часом цьогоріч, такі засоби реабілітації отримали вже 374 інвалідів. Ще понад півтисячі краян подали заявки на їх одержання до кінця року

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.