На Рівненщині торговий агент привласнював гроші

Торговий агент привласнював кошти, отримані від продажу товарів. Робив це 31-річний житель міста Яготин систематично й без особливих докорів сумління. Влаштувавшись у березні 2008 року торговим агентом до одного з яготинських товариств з обмеженою відповідальністю, він робив замовлення у суб’єктів господарювання Рівного та Рівненського району на доставку товарно-матеріальних цінностей. Частину коштів чолов’яга час від часу «позичав» у товариства. Тривало це трохи більше ніж півроку.

Це доведено у ході досудового та судового слідства. Нещодавно Андрій постав перед судом, йому проголошено вирок, згідно з яким підсудного визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 191 (привласнення чужого майна, яке було ввірене особі) КК України.

Андрій згідно з замовленнями здійснював доставку товарно-матеріальних цінностей до торгових закладів Рівного та Рівненського району. Частину коштів, отриманих від контрагентів товариства, чоловік, маючи корисливі мотиви, привласнював. Торговий агент за цей час приховав від оприбуткування майже чотири тисячі гривень.

— Це стало відомо після проведення позапланової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності товариства з обмеженою відповідальністю, — розповів Олег Костюк, старший прокурор прокуратури міста Рівне, який підтримував державне обвинувачення в суді. — Рівненський міський суд визнав Андрія винним у вчиненні злочину та призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 850 гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Рівне. 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.