За вбивство двох людей на Рівненщині узбеку загрожує довічне ув’язнення

Прокуратурою області забезпечено доставлення із-за кордону 28-річного громадянина Республіки Узбекистан, який вчинив жорстоке убивство двох людей у селі Трубиці Костопільського району. За результатами проведеного досудового розслідування вказаного злочину, іноземцю оголошено про підозру та затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні.

Встановлено, що 10 січня 2013 року зазначеною особою на грунті ревнощів, умисно, нанесено не менше шести ударів ножем по голові і тілу своєї 26-річної співмешканки, а також не менше шести ударів ножем, 19 ударів тупим предметом по голові, тілу та статевим органам 32-річного чоловіка, який був знайомим жінки. Внаслідок численних колото-різаних ран обоє померли на місці події.

З метою уникнення арешту іноземець утік за кордон.

– Завдяки оперативності та злагодженості дій українських та білоруських правоохоронних органів, місцезнаходження чоловіка було встановлено та затримано працівниками Барановицького районного відділу на транспорті, - розповіла старший прокурор прокуратури Рівненської області з міжнародно-правових доручень Раїса Приходько. – За направленим клопотанням прокуратури області про екстрадицію підозрюваного та вжитими дієвими заходами Генеральної прокуратури України, компетентні органи Республіки Білорусь надали дозвіл на фактичну видачу іноземця.

Обвинувальний акт передано на розгляд до Костопільського районного суду.

За вчинення інкримінованого злочину громадянину Узбекистану загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічного позбавлення волі, з конфіскацією майна. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.