На Рівненщині узбеків зловили з трьома кілограмами дурману

Днями правоохоронці Костопільщини провели відпрацювання районного центру з виявлення осіб, котрі розповсюджують насвай. Інформація про останніх надходила досить часто. Відпрацювання принесли свій результат – правоохоронці вилучили близько трьох кілограмів цієї речовини в помешканнях громадян Узбекистану.

Звісно, на вилучене чекала експертиза в НДЕКЦ УМВС України в Рівненській області. Та основна проблема в цій ситуації — це те, що в нашій державі насвай не відноситься до переліку наркотичних засобів. Хоча даний продукт має досить негативний вплив на здоров’я підлітків, адже саме ця категорія населення найбільш схильна до вживання цієї речовини. Насвай дає високий ризик звикання, викликає рак ротової порожнини і стравоходу, захворювання кишкового тракту.

– Батькам потрібно негайно роз’яснити дітям та рідним про руйнівний вплив цієї речовини на організм людини, – каже начальник Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області майор міліції Вадим Мельник. – У деяких країнах СНД насвай вільно продають на ринках. На жаль, і в нашій країні відсутня кримінальна відповідальність за його розповсюдження. Про це повідомляє СЗГ УМВС в Рівненській області.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.