На Рівненщині видали майже три тисячі ліцензій на продаж алкоголю та тютюну

За сім місяців поточного року відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів у Рівненській області видано 2969 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкоголем і тютюном.

З початку року проведено 101 перевірку суб’єктів господарської діяльності, під час яких виявлені порушення та застосовані фінансові санкції на загальну суму 261,2 тисяч гривень.

Як повідомляє прес-служба Головного управління Міндоходів у Рівненській області, виявлено 23 факти безліцензійної  торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, 23 випадки роздрібної торгівлі цигарками за цінами вище максимальних роздрібних цін і 12 фактів торгівлі алкогольними напоями за цінами нижче встановлених мінімальних роздрібних. Крім того, виявлено шість випадків продажу алкоголю, пива і цигарок особам, які не досягли 18 років.

-Цьогоріч нами анульовано 551 ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, призупинено дію 469 ліцензій. Об’єкти торгівлі, у яких виявляємо порушення законодавства, перебувають на особливому контролі і перевіряються нами систематично, - підкреслив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів Рівненщини Сергій Богила.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.