Рівненщині дадуть два мільярди на "соціалку"?

В Рівненському районі виїзні консультпункти вже побували в 52-х селах, надавши комплекс соціальних послуг місцевим жителям. Загалом цьогоріч фахівці «мобільних соціальних офісів» об’їхали 525 населених пунктів Рівненщини, де допомогли 2 345 краянам.

Жителі Квасилова в один день змогли дізнатися про всі новації пенсійного забезпечення, умови призначення пільг, субсидій та соціальних допомог. Поспілкувалися місцеві жителі також із працівниками центру зайнятості, соціальних служб для сімї, дітей і молоді, відділу у справах захисту дітей, землевпорядниками та архітекторами. Після роз’яснень деякі квасилівчани відразу здавали необхідні документи, оскільки мають право на посилення соціального захисту.

Зокрема, районні фахівці, які працюють в «мобільних соціальних офісах», допомогли жителям селища оформити документи на перерахунок пенсій, отримання субсидій, нарахування соцдопомоги, а також інших виплат, гарантованих державою.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА,  робота виїзних консультпунктів дозволяє надати жителям області максимум інформації про увесь спектр соціальних послуг, гарантованих державою. Для Рівненщини, де кожен другий житель пільговик, це вкрай актуально. Необхідно надати людям комплексну бюджетну підтримку, оскільки на це в держказні для Рівненщини зарезервували більше двох мільярдів гривень. Ці гроші у вигляді допомог, пільг та різноманітних соціальних виплат отримають найуразливіші категорії.

Коментарі

Гарний почин !!! Але така робота консультпунктів має стати системною, а не показовою. Чекаємо звітів щодо проведення таких заходів і по інших районах області.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.