На Рівненщині обкрадали людей у святих місцях

Дубенські правоохоронці упіймали зловмисників, які скоювали крадіжки з автомобілів та автобусів. Крали у людей, котрі приїхали до святинь, гроші, мобільні телефони, не гребуючи особистими речами.

– Зловмисники тривалий час скоювали крадіжки на території як Рівненської, так і сусідньої Тернопільської областей. Та найбільше їм «щастило» в селі Онишківці Дубенського району, поблизу джерела святої Анни, – розповідає начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко. – Здебільшого викрадали майно та речі з автомобілів та автобусів, коли люди йшли до святині.

Наразі правоохоронці перевіряють причетність двох громадян до скоєння трьох крадіжок на території Дубенщини. Затриманні віком від 30 до 35 років, жителі Львівської області. Як пояснюють зловмисники, грабували там, де велике скупчення людей. Викрадене витрачали на власні потреби та для утримання сімей.

Зараз працівники міліції встановлюють причетність чоловіків до скоєнні інших подібних злочинів. Ведеться слідство. Про це повідомляє прес-служба ВДАІ УМВС в Рівненській області.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.