На Рівненщині модернізували лікарню

Жителька села Зоря Рівненського району Валентина Душа зверталася до Президента України на телепроект «Діалог з країною» та попросила посприяти, аби медзаклад у Клевані не закривали. Натомість заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад зауважила, що Клеванська лікарня повноцінно функціонуватиме й надалі. До того ж влада всіх рівнів спільно працюватиме над її розвитком. Адже це дозволить наближувати якісну  кваліфіковану меддопомогу до сільських жителів.

Нині лікарня має статус районної та обслуговує понад 90 тисяч людей. Там Світлана Сад проревізувала, як працює сучасне обладнання, придбане за кошти цільової субвенції з держказни. Зокрема, рентген-діагностичний комплекс вартістю понад мільйон гривень. Її запевнили, що апарат не простоював, оскільки його відразу встановили у відремонтоване відділення. Медики розповіли, що завдяки оновленню апаратури доза опромінення пацієнтів зменшилася в чотири рази в порівнянні з обстеженням на радянському застарілому устаткуванні.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, із централізованих закупок із держбюджету Клеванська лікарня торік одержала два операційні столи, електрокардіографи та апаратуру для реанімації. Тим часом із районної скарбниці на переоснащення медзакладу витратили понад 166 тисяч гривень.

За гроші з місцевого бюджету також створили комфортні європейські умови для пацієнтів і роботи медиків. Загалом за три останні роки на ремонт реанімаційного, хірургічного та дитячого відділень із районної казни витратили майже мільйон гривень. Ще за 138 тисяч придбали для районної лікарні новий автомобіль швидкої допомоги. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.