Рівненщина збиратиме буряки для Волині

Гнідавський цукровий завод хоче купувати буряки в рівненських селян. Обласна державна адміністрація у відповідь готова організувати 20 бурякоприймальних пунктів. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Про те, що в місцевій сировині зацікавлений цукровий завод з Луцька доповіли голові облдержадміністрації Василеві Берташу фахівці департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації.

Вони провели переговори з переробниками, аби гарантувати селянам збут посіяних буряків. Адже через перевиробництво солодкого продукту місцеві заводи в цьому сезоні не працюватимуть, а модернізуватимуть оснащення.

Проаналізувавши площі у районах, фахівці прогнозують, що необхідно створити орієнтовно 20 точок заготівлі. Однак ця цифра може змінитися після детального аналізу. Втім цукросировину викуплять у всіх селян, запевняють чиновники.

 – Якщо створення бурякоприймального пункту буде економічно затратним, то  волиняни готові в жовтні посилати вантажівки в ті села, де копатимуть солодкі корені, - розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько. За її словами, населення планує здавати буряк із понад дві тисяч гектарів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.