На Рівненщині готуються до фестивалю " Новомалинська Любава"

Як уже повідомляв наш сайт, 16-19 серпня  селі Новомалин Острозького району відбудеться етнофестиваль "Новомалинська любава". Сьогодні організатори заходу зібралися на нараду, де було озвучено та обговорено усі етапи його проведення.

З програмою кожного дня ознайомив присутніх головий організатор – керівник клубу „Здрав Будь„ Олег Швець. Зокрема, на участь у заході подали заявки 70 молодих людей та 10 сімей. У перший день, після збору на Центральній площі Острога, учасників фестивалю вітатимуть у районному Будинку культури. Далі - переїзд автобусами в Новомалин, розтаборування,  презентації бойових мистецтв та конкурс   підготовлених командами соціальних відеороликів „ Я моя сім’я, мій рід моя Земля”. Наступного дня всіх чекають різноманітні майстер-класи, квест гра „Новомалинський замок”, поетичний вечір та етнодискотека. Третій день буде екскурсійним і присвячений ознайомленню з Острожчиною, четвертий – підсумкам, нагородженням та прийняттю Ухвали етнофесту.

На нараді йшлося про  забезпечення апаратурою, матеріалами для тренінгів, організацію харчування, безпеку. Було презентовано також емблему фестивалю, озвучено прізвища спонсорів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.