Швейцарський суд оштрафував рівненського футболіста на 10 тисяч доларів

Швейцарський суд заборонив займатись професійним спортом Сергію Лещенкову п'ять років. Колишній гравець "Металіста", "Іллічівця" та "Карпат" отримав дискваліфікацію за участь в договірному матчі. Окрім того, футболіста зобов’язали виплатити штраф в розмірі 10 тисяч доларів.

Здолбунівчанин Сергій Лещенков був покараний за участь в договірному матчі "Металіста" та "Карпат" 2008 року. Окрім того, покарання торкнулись і клубів. Так, харківський "Металіст" позбавлений бронзових нагород сезону 2007-2008 років.

Нині здолбунівчанин Сергій Лащенков завершив професійну кар’єру і останній раз його бачили граючим капітаном здолбунівського спортивний клуб «Волинь». Команда минулого року спробувала свої сили у Чемпіонаті Рівненської області, а нині виступає у розіграші Кубку Здолбунівського району.

Сам Сергій в коментарі здолбунівській газеті «Нове життя» дивувався запізнілій реакції на цю подію.

 – Дійсно, у 2008 році під час гри «Металіст» –  «Карпати» (4:0), яка проходила у місті Харкові, мною був здійснений автогол. Я отримав червону картку, і більше це питання не піднімалось аж до 2010 р.  Пізніше з цього приводу виникли розмови, що матч був договірним, були висунуті звинувачення.

Тож футболіст змушений буде демонструвати своє вміння в іншій сфері. До професійного футболу йому відтепер дорога закрита.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.