Уряд обіцяє контролювати комунальні тарифи

Уряд обіцяє жорстко контролювати ситуацію з тарифами на житлово-комунальні послуги. У кожному регіоні працюють робочі групи, які перевіряють економічну обґрунтованість тарифів. На цьому наголосив віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул, повідомляє інтернет-сайт Кабінету Міністрів України.

- Там, де працюють ринкові механізми необхідно йти через модернізацію та інвестиції. Тільки таким чином ми зможемо забезпечити наших громадян якісними і доступними комунальними послугами, - сказав віц-прем'єр.

Олександр Вілкул також підкреслив, що Урядом впроваджуються енергозберігаючі технології, здійснюється перехід на альтернативні види палива та зменшуються витрати на виробництво та транспортування тепла. Наразі у теплових мережах його втрачається біля 25%.

- Під час підготовки до нового опалювального сезону в Україні буде замінено 471 км тепломереж, 66% з яких вже оновлено (312 км). Безумовно, необхідно зробити набагато більше. Але найбільш проблемні ділянки замінюються вже зараз. У Києві «Київенерго» за інвестиційною програмою замінить на нові 32 км трубопроводів. Завдяки цьому в 3 рази буде зменшено втрати тепла на цих ділянках. - сказав Вілкул.

За словами чиновника, важливим шляхом для утримання стабільних тарифів на ЖКГ є зменшення втрат та безаварійна робота трубопроводів при транспортуванні тепла.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.