Думка рівненського експерта: Україну хочуть прирівняти до Китаю

"Потенціал зростання для Китаю складає близько 8%, але протягом наступних  п’ять-десять років він буде нижче 7%", — пише авторитетне видання The Financial Times. Розсудливій людині важко уявити, що Україна за темпами зростання економіки може наблизитися до Китаю, зважаючи на теперішній стан економіки: ВВП України в 2 кварталі 2013 р. знизився на 1,1 % в порівнянні з 2 кварталом минулого року. Але це не стосується наших урядовців, які переконані: подальший розвиток нашої економіки до 2030 року може сягати щорічного зростання ВВП у 6,4 %! Про це пише у своєму блозі рівненський громадський активіст Сергій Пінчук.

Саме такі розрахунки наводяться в оновленій Енергетичній стратегії України до 2030 року, яку було розроблено та розміщено на офіційному сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України ще у червні 2012 р.

Що ж вселяє такий оптимізм нашим урядовцям? За рахунок чого має досягатися таке зростання? Відповідь у цьому документі наводиться чітко, одним реченням – це стане ефектом від детінізації економіки.

Більше читайте тут.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.