Рівненську районну лікарню обіцяють не закривати

Рівненську районну лікарню, яка знаходиться в селищі Клевань, не закривають, а навпаки - обіцяють осучаснити. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

Як відомо, раніше жителька села Зоря Рівненського району Валентина Душа зверталася до Президента України на телепроект «Діалог з країною» та попросила посприяти, аби медзаклад у Клевані не закривали. Нещодавно заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад зауважила, що Клеванська лікарня повноцінно функціонуватиме й надалі. До того ж влада всіх рівнів спільно працюватиме над її розвитком.

Нині лікарня має статус районної та обслуговує понад 90 тисяч людей, розповіли профільному заступникові Світлані Сад у медзакладі. Чиновник побувала в лікувальному закладі, щоб дізнатись як працює сучасне обладнання, придбане за кошти цільової субвенції з держказни.

Медики розповіли, що завдяки оновленню апаратури доза опромінення пацієнтів зменшилася в чотири рази в порівнянні з обстеженням на радянському застарілому устаткуванні. Крім того, із централізованих закупок із держбюджету Клеванська лікарня торік одержала два операційні столи, електрокардіографи та апаратуру для реанімації. Тим часом із районної скарбниці на переоснащення медзакладу витратили понад 166 тисяч гривень.

Загалом за три останні роки на ремонт реанімаційного, хірургічного та дитячого відділень із районної казни витратили майже мільйон гривень. Ще за 138 тисяч придбали для районної лікарні новий автомобіль швидкої допомоги. Такі капіталовкладення, на думку Світлани Сад, дозволяють покращувати медобслуговування людей.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.