Цукрові буряки з Рівненщини поїдуть на Волинь

Як повідомляє прес-служба голови Рівненської облдержадміністрації, у місцевій сировині зацікавлений Гнідавський цукровий завод.

Нібито через перевиробництво солодкого продукту місцеві заводи в цьому сезоні не працюватимуть, а модернізуватимуть оснащення. Щоправда на Рівненщині говорять, що Бабинський та Дубенський цукрові заводи закрились після зміни власника компаній "ДаКор", яку придбав бізнесмен Олег Бахматюк та "Інсеко", яка в ррезультаті несплати по кредиту перейшла у власність двох банків.

Втім люди, які посіяли буряки, мають здати вирощене і отримати гроші за свою працю. Саме тому, за словами голови Рівненської ОДА Василя Берташа, він поставив завдання вивчити, скільки іде посіяли цукрових буряків селяни Рівненщини. Щоб зручно для них організувати бурякоприймальні пункти, яких за попередеіми розрахунками має бути 20-ть.

Якщо ж створення бурякоприймального пункту буде економічно затратним, то Гнідавський цукровий завод готовий у жовтні посилати вантажівки в ті села, де копатимуть солодкі корені, розповіла директор профільного департаменту Надія Переходько.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.