На Рівненщині дітям хочуть повернути "Вечірню казку"

Активісти руху за повернення «Вечірньої Казки» на національне телебачення розширюють свою географію. На фестивалі «Новомалинська Любава», що проходитиме з 16 по 19 серпня у селі Новомалин Острозького району Рівненської області активісти розкажуть про мету свого руху та на ділі доведуть усім, що «Вечірню Казку» потрібно повернути на «Перший» український телеканал.

Сімейний фестиваль «Новомалинська Любава» спрямований на утвердження духовних, морально-етичних та естетичних цінностей українського народу, відродження самобутності культури, виховання в дітей і молоді любові до сім'ї, роду та держави, пропагування здорового способу життя, змістовного активного відпочинку, дбайливого ставлення до довкілля. Громадянський рух «Казкоманія» у рамках фестивалю зі львівським гуртом «Перекоти Поле» підготували «Вечірню казку для дорослих» (театралізоване читання «Маленького принца»), а для маленьких учасників фестивалю – конкурси, подарунки та казки. Активісти руху за повернення «Вечірньої казки» також презентують свою авторську казку «Горобець та корівка».

Рух «Казкоманія» започаткований восени минулого року захисниками української мови. Повернути «Вечірню казку» прагнуть не лише активісти руху, а й прибічники «Казкоманії», серед яких молоді батьки, бабусі та дідусі, а також школярі та студенти. До руху долучилися відомі львів’яни та культурні діячі України: Анжеліка Рудницька, Руслана Лижичко, Сашко Лірник, Галя та Леся Тельнюк, Ірен Роздобудько та Ліна Костенко.  

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.