На Рівненщині перевіряють села ДОКУМЕНТ

З 14 по 16 серпня у Здолбунівському районі відбудеться другий етап цьогорічного огляду-конкурсу благоустрою населених пунктів. Конкурсна комісія у складі депутатів Здолбунівської райради, чиновників райдержадміністрації та працівників санстанції і служби з надзвичайних ситуацій району ознайомиться з роботою сільських рад. Перевірять благоустрій об’єктів соціально-культурної сфери, кладовища, торгові точки, пам’ятні знаки та ін.

Протягом огляду надаватимуться необхідні рекомендації радам-учасницям. Іншими словами, даний захід ставить за мету перевірити стан підготовки населених пунктів району до відзначення чергової річниці незалежності України.

На Здолбунівщині подібні конкурси-огляди сіл проводяться уже декілька років поспіль з періодичністю двічі на рік. Так, у 2013 році такий огляд проводився 13-15 травня. За його підсумками було визначено переможців першого етапу конкурсу благоустрою населених пунктів району.

Наразі пройде другий етап цього конкурсу, а підведення остаточних його підсумків має закінчитися до Дня незалежності України. Оголошення та нагородження сільських голів-переможців, з присвоєнням звання «Кращий лідер самоврядної громади», відбудеться в урочистій обстановці під час святкування у Здолбунові Дня місцевого самоврядування.

Графік перевірки сіл читайте нижче.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.