Рівнян запрошують на "Вітрила пригод"

Волинський туристичний клуб «Ми» запрошує до древнього Лучеська на другий туристичний фестиваль авторської пісні, фото і кіноаматорів "Вітрила пригод", який відбудеться 21-22 вересня 2013 року.  Фестиваль присвячений Дню туризму та Дню кіно.

Фестиваль запрошує вільних, креативних, сміливих, творчо наповнена духом свободи людей, які здатні з життєво-напруженого графіка викроїти час для мандрів заради вражень,  які складають поезію або пишуть пісні.

Фестиваль фінансово та організаційно підтримують:  управління культури  Волинської облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, управління культури Луцької міської ради.

Гостей фестивалю чекає приємна атмосфера  вільного спілкування на галявині в парку біля багаття, змагання, забави та можливість випробувати себе у трьох  конкурсах: авторської пісні (номінації – «авторська  пісня», «туристична пісня»), фотоконкурсі –  (номінації «пейзаж», «динаміка у подорожах», «портрет туриста) та конкурсі кіноаматорів - (номінації  «фільм-мандрівка», «фільм-пошук» (краєзнавче дослідження)

 Гості та учасники під час проведення фестивалю також можуть позмагатися у конкурсах:  «Приз глядацьких симпатій», «Несподіванка фестивалю», «Найкумедніша туристська бувальщина» та отримати  грошову  винагороду. А також поспілкуватися з цікавими мандрівниками, кіноаматорами, фотографами, авторами пісень, серед яких очікуються представники команди екстремальних мандрівників «Equites», виступ гурту «ДЕ? СЕНС»  місто Львів  та переможниця багатьох кінофестивалів,  володарка бронзової медалі 74-го Всесвітнього фестивалю некомерційного кіно Світлана Федонюк.

Виконані за всіма вимогами Фестивалю екранні, пісенні та фототвори учасники можуть надсилати до 15 вересня 2013 року включно на адресу: 43016, м. Луцьк, вул. Кондзелевича, 5 Волинський туристичний клуб «Ми» з позначкою «На фестиваль».

Електронна адреса: turclub@ukr.net Умови участі у фестивалі розміщені на сайті www.tourclub.lutsk.ua,  телефон для довідок 067 332 93 34, 099 321 21 15 Руслана.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.