На Рівненщині будівельники співали і гойдались ФОТО

У Здолбунові прийнято говорити, що третім святом після Великодня та Дня Незалежності є День будівельника. Адже в цьому місті знаходиться багато підприємств будівельної галузі, найбільше з яких - публічне акціонерне товариство “Волинь-Цемент” - добре знане не лише в Україні, а й далеко за її межами.

У так званому селищі Новоздолбунів (Новоздолбуновом місцеві мешканці називають декілька вулиць Здолбунова, які дещо відокремлені від основної частини міста і виникли завдяки будівництву цементного заводу) минулої неділі було справжнє свято з великим розмахом. На території міського будинку культури розгорнулося мереживо різних виставок ужиткового мистецтва.

Організатори свята змогли запропонувати чудовий відпочинок дітям - для них проводились майстер-класи з малювання, працювали гойдалки, атракціони тощо. Але, як стверджують жителі Новоздолбунова, найбільшою втіхою для дітвори було катання на конях.

Цементників зі святом привітало керівництво Здолбунівського району, перед тим у колективі відбулося нагородження кращих виробничників.

Також з нагоди Дня будівельника в селищі цементників відбувся святковий концерт за участю народного аматорського вокально-інструментального ансамблю “Візерунки”, гурту “Жнива”, самодіяльних митців будинку культури ПАТ “Волинь-Цемент”.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.