Українці Канади покажуть ексклюзивні фото рівненського письменника

До Літературного музею Уласа Самчука в Рівному завітали офіційні розпорядники спадщини письменника подружжя Оксана та Ярослав Соколики з Торонто (Канада). Вони оглянули експозицію музею, яка поповнилася новими експонатами, зокрема, книгами Уласа Самчука «Шумлять жорна», «Марія», «Віднайдений рай», «Чого не гоїть огонь», які з’явилися в Україні завдяки їхній же матеріальній допомозі.

За словами завідувача Літературного музею Уласа Самчука в Рівному Інни Нагорної, офіційні розпорядники спадщини Уласа Самчука пообіцяли сприяти у виданні фотоальбому «Улас Самчук». В ньому будуть розміщені фотографії з власного архіву письменника. Світлини раніше ніде не друкувалися і свого часу були передані з Канади у фонди рівненського музею.

- Гості ознайомилися із експозицією Музею бурштину, дізналися багато цікавого. Зокрема, дізналися й про те, що писав Улас Самчук про сонячний камінь Волині. На завершення відвідин Рівного гості побували на екскурсії у Рівненському обласному краєзнавчому музеї – повідомила Інна Нагорна.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.