На Рівненщині відбувся всеукраїнський православний табір

На Рівненщині закінчився всеукраїнський православний табір «Соколині гори 2013». Мандри для молоді тривали з 5 по 12 серпня. За цей час 30 осіб мандрували на катамаранах та байдарках по річці Случ.

Організатором табору став Відділ у справах молоді Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Учасники таборування змогли побачити унікальний каньйон річки Случ, помилуватись неповторною панорамою залишків стін Губківського замку, ознайомитись з багатою історичною спадщиною краю.

- Я була на цьому таборі вже вдруге, розповідає пластунка з Рівного Оксана Шевчук. Цьогорічний табір мені сподобався насамперед своєю атмосферою. Це табір, де ти можеш відчути підтримку ближнього, незалежно від віку, міста, з якого ти приїхав, статусу, статі.

Окрім того, в програму включили й елементи екстримального туризму. Таборовики здійснили скелелазні походи по «Надслучанській Швейцарії», що на Березнівщині. Молодь не тільки прослухала ряд лекцій на релігійну тематику, але й активно провела час. Серед ігор на таборі були і страйкбол, і змагання зі спортивного орієнтування.

За словами організатора табору священика Валентина Гордіюка, це новий тип православного табору, який здатний змінити уявлення про те, як саме можна відпочивати православній молоді України.

- При усій своїй екстримальності, наш сплав не вимагає від учасників високого рівня спортивної підготовки чи вміння плавати. Цей табір дарує не тільки силу-силенну позитивних емоцій, але й розвиває Вас фізично, інтелектуально, духовно, робить більш міцним, витривалим та цілеспрямованим, розповів Валентин Гордіюк.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.