Рівняни хочуть зробити центр міста пішохідним

ТзОВ «Санком-Рівне» у рамках Програми лояльності оприлюднює результати останнього опитування. Опитування було проведено протягом липня місяця на рахунках-квитанціях підприємства. Підприємство отримало понад 4,5 тисячі заповнених анкет учасників. У програмі лояльності на даний момент зареєстровано 6016 учасників.

Ще однією з проблем Рівного є транспортний рух у центрі міста. На запитання «Чи підтримуєте Ви ініціативу зробити центр Рівного пішохідним (заборонити рух машин?)» майже 60% рівнян відповіли «Так».

За результатами даного опитування на найближчій сесії буде піднято питання створення депутатської комісії, яка вивчить та подасть на розгляд депутатів та громадськості проект організації руху транспорту в центральній частині міста Рівного. Про це повідомляє прес-служба ТзОВ «Санком-Рівне».

 

Ключові слова: 

Коментарі

Проспект Миру треба робити пішохідним

І де Я маю виходити з маршрутки чи з машини щоб потрапити в центр??? Думаю коли на день незалежності чи в інше свято потрібно виходити з маршрутки майже за 1 км від центру це не дуже зручно, що у нас є такого в центрі крім робочих місць щоб прогулюватися там ніжками??? Це дивна ідея, у нас такі люди що вони підтримують все шо їм запропонують не думаючи.

Ну перекрутили Ви мої слова ))))))) Більшість рівнян не мають власного авто з різних причин: хтось не вважає за потрібне його мати, хтось немає змоги, хтось просто не любить бути за кермом, чи керувати машиною...
А з приводу Соборної, то написали ви повну нісенітницю, Соборна в центральній частині міста одна з найперевантаженіших вулиць, і це визнають і міські чиновники, і науковці-транспортники, і водії в т.ч. В деяких ділянках вона має всього-навсього по одній смузі в одну сторону і тротуари по метру-півтора, якщо зламається авто чиєсь, то затор автоматично, так як потік зупиняється а відсунути авто немає і куди....
Треба давно прагнути використовувати європейську модель транспортної системи міста, одне із основних, з чого починається ця справа - пріоритети. При нормальному підході, коли думають про всіх жителів міста, то пріоритет такий, щодо центральної частини міста: спочатку пішохід, потім велосипедист, потім громадський транспорт, а аж на останньому місці - приватний, у нас чомусь все навпаки...

Щоранку тисячі рівнян кидають свої автомобілі і кидаються у "скотовози" ( цитую ваші слова) лише тому , що грошей на бензин певно не вистачає, оскільки наша держава піклується більше про те , як забрати у населення , а не про те щоб дати їм більше можливостей. А не тому що в центрі міста затори чи немає де паркуватися. Соборна у нас досить широка вулиця , порівняно з іншими , і містя вистачає для всіх. І гуляти є де , і припаркуватися. Якщо машина припаркована у відведеному для цьому місці , і не заважає іншим - то в чому проблема ? А якщо наразі припаркована не правильно - нехай штрафують. А ще краще нехай зроблять стоянки платними - як роблять це дійсно у цивілізованих містах. Тоді і зайві гроші будуть на покращення пішохідних тротуарів , і на газони та клумби. Навіть з часом можна назбирати на велосипедні доріжки. Я вважаю , що повністю перекрити центр - не вихід. Це егоїстично. Давайте шукати компроміс. Особисто мені не тяжко заплатити 10 грн. за своє припарковане авто.

Кожна ідея має право на життя, але як показав ремонт центральної вулиці вже зараз відбувається калапс на прилеглиг. Щоб втілити цю ідею необхідно владі міста вже сьогодні продумати маршрути з однієї частини, розділеної залізничною колією, в іншу. На початок дісно можна зробити пішохідни на неділю, якщо це не вплине на рух авто то й в суботу. А Ваше гиркання тут до конструктиву не приведе. Успіхів!

Внесу ясність: нікого конкретно з цього діалогу я не називав бикотою, як комусь могло здатися (хіба що сам паркує так і тому сприйняв це у свій бік), а назвав лише тих зарозумілих, які постійно свої авто ставлять на Соборній в центральній частині міста з увімкненими аварійками, зламались всі? Так само вже традицією стало в нас паркування на тротуарах і газон.. Місто в нас компактне, невеличке... а тим більше вузькі вулички в центральній частині міста, тому це не вихід.
А щодо 21-го століття, то ви праві, саме 21, а не минуле 20-те, не плутайте пріоритети, які вибирали міста. Саме в 20-му столітті пріоритет в місті - автомобіль: розширяли вулиці, руйнували старі будинки, будували хайвеї... помилилися... тепер закопують парковки і розв'язки під землю, а на місті доріг і широких багатосмугових міських магістралей роблять парки, велопішохідні зони. Будують і розвивають трамвайні мережі, швидкісні велигогабаритні автобуси, які курсують по виділеним смугам...
"Зараз авто є фактично в усіх і кожного"? Чому ж щоранку десятки тисяч рівнян кидають свої (які є фактично у кожного з ваших слів) автомобілі і пакуються в скотовози - маршрутки і тролейбуси, вони всі мазохісти? Якщо не секрет - Ви звідки прилетіли? ;)

Перше що я Вам скажу , шановний - це контролюйте свої емоції та слова , котрими ви тут так сміливо кидаєтесь. Ми живемо у культурному адекватному суспільстві , і якщо ви не будете дотримуватися етичних норм - я просто перестану цей діалог. Не переходьте на особистості , інакше я зроблю висновок що тут бикота - лише ви Один.
По- друге : а як тоді по вашому живе весь світ ? Вибачте будь-ласка , але на дворі 21 ст. і автомобілі являється частиною життя людей. І від цього уже нікуди не дітися.
По -третє : відкрию вам таємницю , все що ми їмо , чим ми дихаємо і що ми п'ємо - являється забрудненим , і шкідливим. Тоді може давайте одягнемо всі білі тапочки і будемо покірно чекати смерті ?
І ще мене зацікавила ваша фраза про "через пару десятків ЗАРОЗУМІЛИХ НА АВТО " ...." З яких це пір люди з авто являються зарозумілими? Зараз авто є фактично в усіх і кожного , і це давно не є предметом роскоші...
Весь світ живе так , а саме жителяммРівного це прям жити не дає ... Ну смішно мені якщо чесно....
Якщо ви такий активіст , і у вас така велика купа енергії - направляйте її на корисне. Чому вас так хвилює саме це питання ? Краще благодійністю займіться , завезіть в дім малютки щось корисне .... А то в мене назріває думка що ви просто так бажаєте мати власне авто , що не можете змиритися з тим , що в когось воно є , а у вас немає.

Хто тобі особисто заважає пересуватись? Хворий?) для пішоходів є відведені місця для пересування, так як і для водіїв. На рахунок дихати "смородом" це можеш писати для водіїв, які пересуваються на давно розвалених баржах, які впринципі на дорозі не мають з'являтись. Якщо в тебе особисто змоги купити авто немає, то мене це не колише абсолютно. Пересувайся й далі на ровері, пішки, або на громадському транспорті)

Якраз це моє діло, коли через пару десятків зарозумілих на авто не можуть пересуватися містом пару десятків тисяч рівнян! До того ж вони повинні ще й дихати цим смородом, тому що вам важко пройтися пішки, сісти на ровер, чи проїхатися в громадському транспорті! Так це моє діло і тієї переважаючої частини жителів міста. Це тільки постсовкова бикота може так висловлюватися, бо бач, машину купила і тепер з неї не може вилізти, а на всіх інших начхати!

Куди і навіщо я везу свою Д*упу - це шановний далеко не ваше діло. Якщо в мене є власне авто , чим я маю ще їхати ?) Вам самому не смішно від того що ви говорите ? Я проти того щоб сто-десятою дорогою їхати по своїм справам ! Або тоді відшкодовуйте мені забрати на бензин . Що змінить в нашому місті той факт , що перекриють центр? Це безглуздо !!!! І ще одне , скажіть будь -ласка , ви опитували нещасних , ображених на життя невдах ? Всім щастя , краще зробіть благодійну акцію і зберіть дітям сиротам певні кошти на покращення їхнього життя ... А то складається враження наче ви живете лише тим , щоб нашкодить тим , в кого все добре.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.