Депутат Рівнеради поїхав в Іспанію заради однієї хвилини. ВІДЕО

Журналіст та депутат Рівненської міської ради Олександр Курсик цьогоріч поїхав відпочивати в Іспанію. Про це він написав у своєму "Facebook". Місце відпочинку, судячи з повідомлення депутата, було обрано не випадково. Саме в цій країні, у місті Салоу, знаходиться найвищі в Європі "американські гірки".

- Автівкою до Варшави, літаком до Барселони, автобусом до Салоу... а все заради цієї однієї хвилини... 76 метрів... найвища гірка в Європі. - пише Олександр Курсик.

На відео, депутат Рівнеради з дружиною катаються на "американських гірках" (починаючи з 1:50).

Коментарі

Хто жив, той живе :)

На зарплату в Іспанію? щоб всі так жили! :)

ми за Курсика!!!!!Олександр Васильович дуже розумна і виважена людина, він багато кому допомагає, хоч і живе на зарплату! він чесний!!!! пане Олександре, не звертайте увагу на нероб, працюйте! а відпочивати треба!!!!!

Курсик і минулого року був в Іспанії!!!! в нього там тато помер і в цій країні його мама живе!!!!!!

Курсик єдиний депутат - патріот з БЮТ-компанії. нормальний він чоловік, а всі питання тестя до тестя!!!!

Важко щось зрозуміти з попереднього коментаря. Зрозуміло одне що Курсик чи хтось з Батьківщини пробує відбілити свою партію та полити брудом Свободу. Почнемо з другого. Чи щось корупційне для Свободи можна закинути? Чи Свобода з Курсиком і з Батьківщиною здала комунальне майно? НІ! А що до тестя курсика то він так само як і Батьківщина в Рівному голосує і співпрацює з Регіонами.

свобода-то регіоналівські шістки,а Тягнибик ще з 2006 року допомагає регіонав в боротьбі з бютівці...Свобода-справжня сила гамас...еків,а на рахунок зятя Курсика то він не вийшов з партію,а призупинив членство через гкмофродитів в косопільській батьківщині

Проголосував БЮТівець за "теплотранс-сервіс" і поїхав в Іспанію на гірках кататися. Такі вони продажні БЮТівці в Рівненській міській раді. Свобода прийде лад наведе! Курсика тесть в Костополі очолював БЮТ а тепер РЕГІОНАЛ, типова БЮТівська кар`єра, Курсик такий самий.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.