У Рівному гаряча вода буде з 15 серпня

Міська влада Рівного вирішила потішити мешканців міста радісною звісткою. У оселі рівнян планують відновити централізовану подачу гарячої води. Як зауважив міський голова Рівного Володимир Хомко, це стане можливим вже з 15 серпня. 

— Хотіли зробити це ще раніше, але є певні застереження. Адже маємо передати майно "Теплотранссервісу" компанії орендарю - "Рівнетеплоенерго". Зараз юристи формують перелік майна і найближчим часом акт буде готовий, я його підпишу. Думаю, ми таки впораємося до 15 серпня. Скільки подаватимуть воду? - Не хочу загадувати наперед. Розраховуємо, що постійно, - зауважив пан Хомко. 

Нагадаємо, що тепер місто обслуговуватиме одна приватна теплопостачальна компанія "Рівнетеплоенерго", які місяць тому на безальтернативній основі передали в оренду КП "Теплотранссервіс". До того "Рівнетеплоенерго" вже орендувало компанію "Комуненергія"

Коментарі

Розкажете про це Хомку, він то всіх собак на свободу вішає. Щось не дуж вони змусилии відповісти його за слова?

Свобода прийде лад наведе!

ти свому пацану скажи що за свої слова потрібно рано чи пізно відповідати.

пацан каже шо не було води, бо винні тягнибаксівці, що ти ліпиш тут знаки питання?

??????

Як каже ВЄ. у всьому винна Свобода!

Моя совість чиста, я голосував за Петріва :)

Тому що ти голосував за Хомка

А можна роз'яснення: а чому поки вона не була приватною, а комунальною, ця компанія не могла постачати гарячу воду постійно, а лише в опалювальний сезон?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.