За проїзд пільговиків платитиме бюджет Рівного?

Міський голова Рівного обурений ініціативою народних депутатів, які хочуть перекласти витрати з перевезення пільговиків на місцеві бюджети. Копію проекту такого законодавчого акту Володимиру Хомку приніс начальник міського управління транспорту Віталій Миронюк. 

— Це взагалі переходить будь-які межі. Мало того, що держава не дуже справно виконує свої зобов'язання по відшкодуванню підприємствам витрати за проїзд пільговиків, так вони придумали ще одне "нововведення". Хочуть перекласти цей тягар на місцеві бюджети. Кажуть, спочатку вони хотіли зробити як в Росії - адресні допомоги пільговикам з державного бюджету. Однак це проект не пройшов. Тоді вирішили перекласти це на місцеві бюджети. Подумайте, це ж 18 мільйонів гривень щороку. Саме стільки  ми тратимо на ремонт доріг у місті. Де ми можемо знайти такі кошти в місцевому бюджеті? Звертаюсь до політичних сил та нардепів від Рівненщини - не допустіть цього.  

Коментарі

Як варіант - продавайте квитки, а потім за продані повертайте пільговикам гроші, в декілька раз мабуть зменшаться суми. І взагалі, чому в тролейбусах всі їздять пільговики, а в маршрутках чогось тільки обмежена кількість. Приватникам мабуть легше вибивати гроші з держави, ніж муніципалітету з держави? Хто дав такі повноваження управлінню транспорту розділяти перевізників в місті, одним давати привілеї, іншим ні? Якщо всі возять пасажирів - то всіх в однакові умови, в незалежності від форми власності підприємства: будь то державна, приватна, колективна, комунальна...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.