Рівненський мільйонер-чиновник Данило Корилкевич втік з України?

Голова Дубенської районної державної адміністрації Данило Корилкевич, ймовірно, написав заяву на звільнення із займаної посади.

 

 

 

 

 

"Сьогодні знаковий день для Дубенщини. Вже півдня район - без голови райдержадміністрації... Указу ще нема, але кажуть, пан Корилкевич відправив заяву про звільнення поштою, зібрав речі з робочого кабінету і вирушив у напрямку державного кордону України..." - написав на своїй сторінці у соцмережі "Facebook" депутат Рівненської обласної ради Сергій Штурхецький.

- Джерела інформації - з районної адміністрації. Питання: чи повернеться він з відпустки, раз вони (працівники Дубенської райдержадміністрації, - прим.авт.) нічого не можуть говорити. І почекаємо на наказ Президента, бо офіційного немає.  Може передумає... Джерела з адміністрації чули, що він написав заяву та відправив листом, - розповів по телефону Сергій Штурхецький.

Данило Корилкевич був призначений головою Дубенської РДА 2 квітня 2011 року. За рейтингом найбагатших жителів України по версії журналу "Фокус" того року він займав 99 місце.

До речі, син Данила Корилкевича став одним із керівників Здолбунівщини.

Коментарі

Повернеться, на нову, серйозну посаду, є деяка інформація з надійних джерел, також знаю хто 95% буде наступником.

Все вірно. Він звільнився. Але в Україну звичайно ж повернеться))) А от звідки не скажу!)))

Скоріше за все, президент його перепросить і він залишиться...

одна баба сказала-

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.