Податкова заблокувала діяльність найбільшої газети в Західній Україні

Вчора, 12 серпня, було заблоковано діяльність шести підприємств, що забезпечують підготовку, випуск у світ та розповсюдження газети «Експрес», найбільшої тиражної газети України. Повідомляє інтренет сайт видання  "Експрес".

Починаючи 12 серпня усі ці підприємства які забезпечують випуск газети «Експрес» позбавлені можливості реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, що адмініструється центральним апаратом Міністерства доходів та зборів України. 

При відправленні податкових накладних для реєстрації повертається електронна квитанція, в якій Державна податкова служба зазначає, що документ не прийнято, у з’язку із недостовірністю відправлених даних по юридичній особі.

Проблема виникла одночасно у таких підприємств: ТзОВ ”Газета Експрес”, ТзОВ ”Експрес Груп”, ТзОВ ”Фонд ”Свобода слова”,   ТзОВ ”Експрес Медіа Друк”,  ТзОВ ”Експрес Медіа Поліграф”  і т.д.

- Уже всім  зрозуміло, що причини блокування абсолютно штучні, вони не мають жодних законних підстав, - сказав головний редактор газети «Експрес »Ігор Починок у коментарі. – Чому ж тоді це відбувається? Можливо, причина у тому, що наші видання, і зокрема газета «Експрес», категорично відмовились друкувати рекламні матеріали Арбузова та Вілкула, які віднедавна заполонили інформаційний простір і восхваляють цих чиновників? А, можливо, комусь не не сподобалась різка критика  Партії регіонів у статтях, які ми опублікували у декількох останніх номерах? Причини можуть бути дуже банальні, будь-якої логіки у діях чиновників ми не бачимо, тому не виключаємо, що маємо справу з наслідками нервової реакції якого високопоставленого чиновника.

При перевірці фінансових відділів зазначених підприємств провели звірку із податковими інспекціями, де перебувають на обліку. Жодної заборгованості у сплаті податків до бюджетів будь-яких рівнів не існує. Також на жодному із зазначених підприємств не проводиться планова чи позапланова перевірка.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.