Лісгоспи Рівненщини поповнили держбюджет на 34 мільйони

Лісівники Рівненщини підсумували здобутки за півроку. Найкращі результати у цій галузі продемонстрував Висоцький лісгосп, що у Дубровицькому районі. Серед його досягнень – високі показники у створенні нових та збереження діючих насаджень, ефективна боротьба з лісовими пожежами і порушеннями, а також значні обсяги виробництва та реалізації власної продукції.

Ефективною упродовж І півріччя цього року була також робота трудових колективів Дубенського, Костопільського та Сарненського лісгоспів. Про це йшлося під час підсумкової колегії обласного управління лісового та мисливського господарства.

Загалом цьогоріч лісова галузь Рівненщини підтвердила стабільну тенденцію розвитку, а також зробила відчутний внесок в економіку краю. Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, завдяки високим результатам роботи лісгоспів, обласну казну вдалося поповнити додатковими 34 мільйонами гривень, а це на 4,7 мільйонів більше, аніж на цю дату торік.

Середня заробітна плата лісівників зросла на дев’ять відсотків, і нині складає 3 629 гривень. Також лісгоспи Рівненщини перерахували єдиного соціального внеску на суму понад 32 мільйони гривень

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.