У Рівному перестануть прибирати вулиці?

У Рівному виникла чергова загроза роботі міських комунальників. Як повідомив на засіданні Рівненського міськвиконкому начальник міського управління бюджету та фінансів Віктор Шульга, урядовці вирішили змінити важливість видатків на фінансування комунальної галузі.

— З державного та місцевого бюджетів ми змушені першочергово фінансувати захищені статті бюджету, зокрема це заробітна плата працівникам бюджетних установ та комунальні послуги. Однак з 2013 року вивіз сміття та прибирання міських вулиць виключили з числа захищених статей бюджету. Тепер вони фінансуються не першочергово. Тому зараз накопичується чимало боргів саме в оплаті прибирання вулиць та вивезенні сміття, - наголосив Віктор Шульга.

- Як можна тримати в такий ситуації міста в порядку? По новинах показують, що в інших країнах не те що розгортали сніг, а й навіть вивозили. А в нас що? Зимою стояло питання проте чи зможуть авто виїхати з території міськ ШЕУ, бо немає пального. Гроші на рахунку в казначействі, а їх не віддають. А зараз що? Сміття стало незахищеною статтею бюджету – можуть перестати фінансувати. Сміття і літом і зимою треба вивозити, - обурився міський голова Рівного Володимир Хомко. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.