На Рівненщині після перевірки закриватимуть інтернати

На Рівненщині перевіряють готовність інтернатів розпочати новий навчальний рік. Для цього облдержадміністрація створила спеціальну комісію.

Її створили за дорученням заступника голови облдержадміністрації Олексія Губанова. За його словами, інспектування необхідне для того, аби посприяти директорам закладів усунути недоліки та визначити проблеми, вирішення яких потребує допомоги місцевої й обласної влади.

- Дуже важливо, щоб усі діти могли навчатись та розвиватись в комфортних умовах. До складу комісії увійшли освітяни, пожежники, медики, а також представники санепідемстанції. Вони мають, зокрема, проінспектувати стан протипожежної безпеки в закладах, оцінити рівень їх підготовки до зими, а також перевірити санітарні умови харчоблоків, - зауважив Олексій Губанов.

Загалом упродовж двох тижнів комісія планує відвідати усі інтернати Рівненщини. Нині у підпорядкуванні обласного управління освіти перебуває 19 шкіл та інтернатів для дітей, які потребують особливих умов.

Водночас як стало відомо журналістам ВСЕ з власних джерел, перевірки мають ще й інші завдання. Директори шкіл кажуть, що комісія спеціально шукатиме негативи в роботі закладів. Це в свою чергу слугуватиме причиною для закриття інтернатів. Так влада планує економити кошти бюджету. Першим у списку потенційно закритих називають комунальний заклад «Острозька спеціальна загальноосвітня школа - інтернат І - ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

В Острозькій спеціалізованій школі-інтернаті нині навчається близько сто двадцяти дітей з вадами слуху. І не лише з Рівненщини, а й з сусідніх Хмельницької та Тернопільської областей.

Тож освітянам залишається лише готуватись до перевірок і чекати початку навчального року. 

Коментарі

Чи не могли б Ви підсказати як ваша назва стосується новин?Якщо вони чесні, то де ваша правда?І чому Ви не вказуєте "власне" джерело інформації, якщо б це було правдою?

Сенсація! В Острозі з"явився провидець!І, який,?Обласне управління освіти проводить огляд готовності шкіл до нового навчального року , оцінює школу на відмінно. А до цього, у розвиток школи для дітей, що мають вади слуху з державного бюджету вкладають декілька міліонів гривень: бо ці діти потребують особливого обладнання, догляду та системи виховання, оголошує для всіх: директора, вчителів, вихователів, батьків і для самого обласного управління освіти, зрештою і для керівників області, що йому поінформоване джерело (хто б це міг бути? Хіба, що потойбічні сили) довірили таємницю - дану школу мають першою у області закрити!!! Якщо першою, то виходить, що будуть і другі, треті .... Що ж тут робити батькам, які прочитавши ці откровення "Острозького Ванга" починати шукати нову школу, вчителям потрібно подумати про нову роботу, а обласному управлінню освіти разом з Рівненською ОДА, напевно, швиденько вишикуватись у чергу до автора щоб взнати: що ж іще чекає місто Острог в інших аспектах його життя?????
Хіба такий провидець може викладати майбутній еліті нашої держави? Як на мене раніше таким "Брихунчикам" студенти оголошували байкот, а керівники намагались порекомендувати таким молодим спеціалістам змінити місце роботи (де цінують лжепророків).
А взагалі автору цього пасквілю варто вибачитись перед колективом школи, обласним управлінням освіти і в першу чергу перед заступником голови Рівненської ОДА - Губановим, якого автор не знає проте цетує, і дає такий коментар звинувачуючи його в тому, останній одне говорить, а протилежне робить!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.