З 1 вересня рівняни платитимуть більше за цигарки та алкоголь

Після введення нових акцизних марок з 1 вересня пляшка алкогольного напою подорожчає в середньому на 0,167 гривень, а пачка сигарет - на 0,087 гривень. Про це повідомляє прес-служба Міністерства доходів і зборів України.

У міністерстві відзначили, що марки акцизного податку нового зразка відрізняються графічним дизайном і кольоровою гамою. Кожна марка має графічний захисний елемент, який містить інформацію в закодованому вигляді. У зв'язку з посиленням системи захисту нових зразків марок акцизного податку їх вартість зросла: на алкогольні напої - до 0,27 гривень, тютюнові вироби – 0,142 гривень.

Таким чином, збільшення вартості є обгрунтованим.  Розмір плати за марки акцизного податку з 2008 року не збільшувався. При цьому мінімальна ціна на горілку в 2008 році становила 14 гривень, в 2013 році - 30,1 гривень. Середня ціна сигарет з фільтром у 2012 році становила 9,43 гривень, що в порівнянні з 2008 роком в 2,8 рази більше (3,34 грривень).

Коментарі

Ти тупорилий? Не гноби своє імя. Як я бачу, люди в кожному заголовку пишуть слово "Рівне" чи "Рівненщина", мабуть для пошукових мереж для індексації. Я хотів посрать що в Укарїні чи інших областях, таку новину я б не читав, а коли поабчив слово "Рівне", зацікавився. То чуєш чучмек, не вчи людей робить свою роботу, да? Бандера прийде, свободу наведе!

Стосується тільки тих хто п'є та курить та їхніх сім'ї, сажайте табак та гоніть самогон і вас це не каснеться! :)

Ви хоча б заголовки свої читаєте? Підвищення цін стосується всіх українців, а не лише рівнян.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.