Художники малюватимуть замки Рівненщини. ФОТО

Художники Західної України приїхали на Рівненщину. В Острозі вони малюватимуть історичні пам’ятки, повідомляє прес-служба Національного університету "Острозька академія".

Унікальністю цих виставок є те, що всі полотна намальовані під відкритим небом, а не в майстернях. Цей вид художнього мистецтва отримав назву пленер. Він характерний передачею в картині всього багатства змін кольору, зумовлених дією сонячного світла і атмосфери.

На відкриття пленеру приїхали митці зі Львова, Івано-Франківська та Рівного. Закінчиться мистецький захід виставкою робіт художників.

Як розповідає організатор пленеру в Острозі, мистецтвознавець Микола Бендюк, кожен художник має свій оригінальний стиль.

- Цікаво, що попри дружбу, художники пишуть у різних техніках. Реаліст Юрій Сав’юк пише полотна, неначе вони намальовані художниками-передвижниками, виписуючи кожну деталь у пейзажі. А от художник зі Львова Леонід Коврига випрацював стиль, за допомогою якого створює враження від архітектурної споруди. Зазвичай асфальт на його картинах пливе, неначе річка, а в архітектурних спорудах спостерігається таке багатство чистих кольорів, які можуть бути притаманні лише творчій уяві художника, — ділиться враженнями Микола Бендюк.

Коментарі

Сергію, ми вже не раз говорили про це я вважаю що правильно Остріг!!!

Микола! Правильно - Острог! ;)

Давно пора зробити столицею Остріг!!! :)

В райцентрі пленер організувати можуть,а в обласному центрі-ні.Може перенесемо обласний центр в Острог?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.