У центрі Рівного перекриють рух транспорту

У зв’язку зі зміною погодних умов і значними об’ємами запланованих робіт, рух автомобільного транспорту буде повністю перекрито на ділянці вулиці Соборної від «ЦУМу» до «Органного залу», уже від завтра 15 серпня.

Отже від 6.00 четверга 15 серпня до 6.00 понеділка 19 серпня рух на цій ділянці дороги буде перекрито у зв’язку з проведенням робіт з укладки дорожнього полотна асфальтно-бетонною сумішшю.

 Нагадаємо раніше перекриття вулиці Соборної планувалося з п’ятниці 16 серпня по 18 серпня включно, але у зв’язку з зазначеними причинами продовжене на один день.

Влада міста просить вибачення у рівнян за незручності і просить з розумінням поставитись до необхідності перекриття вулиці Соборної у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.  Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

"тупе" відмивання грошей і "замилювання очей" людям,все робиться для того,щоб за нього голосували
-"от бачиш який в нас мер господар,дороги ремонтуе,за людей переживае" - такі слова можна почути від людей,які не користуються власним авто.

а як на мене це тупе відмивання грошей, навіщо і без того нормальний відрізок дороги ремонтувати, хтось з наших можновладців пробув по об'їзднії їхати. В'хзд в місто це просто пздц автовокзал, через Колоденку да там взагалі

Думаю саме так і є....Напевно не камільфо для нашого "мера" свою дупу по ямках трусити, вирішив собі трішки "пакращити" існування в межах міста...
п.с. Коли закінчується каденція цього "госпідірника"...??

...ще 12-а школа до автовокзалу, Макарова (там просто армагедон, котловани), Шухевича
Скільки ще можна терпіти цю безгосподарність і витрачати свої кревні на ходову?

"вони" роблять дорогу для себе. Оскільки пересічним водіям, нібито, неможна їхати центром, хоча знак не діє відповідно до ПДР. ТАк от "їх" срака в комфорті по нормальній не загруженій дорозі. А всі інші водії це другий сорт, сміття, яке нехай їздить по обїздним вбитим шляхам. Може логіка ремонту в цьому?

Замість того, щоб ремонтувати реально проблемні відрізки доріг у Рівному, наш мер Хамло показово робить центр, щоб "недалекі" персоналії знову за нього голосували... Шановний мере, повозіть свою дупу по таких вулицях як Князя Володимира, Біла, та по Соборній від кільця....Вам має бути соромно за такий стан доріг у місті...

І таки да, Соборна від будинку офіцерів до луцького кільця - мрак, але її чогось не роблять. Зато на самому луцькому кільці на якогось чорта терміново міняють бордюри. Для чого - незрозуміло, старі були такими ж самими.

Маршруток не поменшає. гаїшні керовники не дозволять. Всім достеменно відомо кому належать основна масса рівненських маршруток.

Краще б Київську відремонтували б, або Соборну до Луцького кільця. Але навіщо, мер не возить дупу тими дорогами

Не приватні авто створюють у центрі затори. А МЕГАвелика кількість маршруток. Які вже в три ряда стають на зупинках. І їздять як інваліди нехтуючи правилами та безпекою пересічних гролмадян.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.