У Рівному паспорт можна отримати за три дні

Переробити чи отримати паспорт, це неабиякий клопіт. Багато людей могли в цьому переконатись на власному досвіді. Однак, у всьому бувають винятки.

Раніше паспорти громадянина України видавали територіальні підрозділи УМВС України в Рівненській області, тепер згідно указу  Президента України  «Про  утворення територіальних органів Державної служби» у паспорті ставиться печатка  державної міграційної служби (УДМС).

- Вже рік на місцях ми не є у підпорядкуванні міліції, - розповідає начальник Рівненського РВ УДМС в Рівненській області Юлія Данилюк. -  Печатки тепер інші. Тому, якщо у разі пошкодження відтиску на фото, або самого паспорту ми рекомендуємо зробити новий документ, який буде виготовлятися протягом місяця. Проте, є виключення. Наприклад люди, які працюють далекобійниками у них паспорти зношуються дуже швидко, затираються. Або, якщо комусь терміново потрібно виїхати на лікування чи ж інші причини коли, паспорт потрібен терміново. Таким людям ми йдемо на зустріч. Потрібно написати вмотивовану заяву і менше ніж за три дні вони отримають новий паспорт. Загалом, щодня з різних причин до нас звертаються більше 100-120 людей. За місяць більше 250 людям потрібно видати паспорт.

Варто зазначити, що  немає необхідності замінювати старі паспорти на нові, але потрібно бути готовими до того, що у разі потреби вам прийдеться чекати на новий паспорт цілий місяць, або ж писати вмотивовану заяву на швидке отримання документу. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.