Валентин Королюк: "Корилкевич підставив простих людей"

Народний депутат від 154-го виборчого округу Валентин Королюк на своїй сторінці у Facebook прокоментував заяву про звільнення з посади голови Дубенської райдержадміністрації Данила Корилкевича
«Чутки» підтвердилися. Корилкевич написав заяву про відставку. Але такий розвиток подій може бути новиною лише для тих, хто зовсім не знає про стан справ на Дубенщині. А справи, як то кажуть, кепські», – пише депутат.
Як аргумент Валентин Королюк наводить факти, які болісно сприйнялися громадою району. «Перший – це проведення Данилом Корилкевичем так званої медичної реформи. На зборах сіл Варковичі, Смига, Верба люди прямим текстом казали йому: «для чого ви, пане Корилкевич нам брешете?!». Усі його розпорядження й рішення Дубенської районної ради, розроблені райдержадміністрацією, свідчили не про «реформу», а про знищення сільських лікарень! Для прикладу та ж «реформа» у деяких інших районах нині проводиться виваженіше, без закриття стаціонару в дільничних лікарнях, без викидання медиків на вулицю, як це було в Дубенському районі», – зазначає Валентин Королюк.
«Друга «ахіллесова п’ята» Корилкевича – Мирогощанський іподром, – йдеться на сторінці народного депутата Королюка. – Передвиборчі розпорядження про «розпаювання землі» зараз є предметом розгляду у прокуратурі. Тобто цими так званими «розпорядженнями» Корилкевич підставив простих людей. Зрозуміло: єдиний спосіб вирішити мирогощанську проблему – переконати державу, зокрема – Мінагрополітики – віддати землю людям, тобто тим, які десятиліттями працювали на благо ДП. Мої депутатські звернення та запити, на жаль, поки не приносять результату. Але я не хочу обманювати мирогощанців і обіцяти їм на вербі груші. Планую під час третьої сесії парламенту особисто зустрітись з міністром. Може, прислухається? А як ні – то люди на посадах, як і влада загалом не вічна. Це доводить ситуація з Корилкевичем».
«Список можна продовжувати. Але це – не злорадство щодо відставки Данила Корилкевича», – пише Валентин Королюк. Оцінку діям Корилкевича дали мешканці Дубна та району. Адже найменше на минулих парламентських виборах кандидат в нардепи Данило Корилкевич набрав саме в Дубно, де зблизька було видно увесь його «господарський хист». «Ось така лінія «господарювання» і очікуваний результат в кар’єрі державного службовця Данила Михайловича Корилкевича» – зазначає народний депутат.

Коментарі

От би королюка поставити головою Дубенськоi РДА, ну так, щоб чисто поржать))
Понастроювавби МАГНАТIВ, а охоронцi вбивалиб вiдвiдувачiв)

Данило Михайлович, ви? Це ж ваша лексика і ваших посіпак... Ви вже в Хорватії і ніяк не заспокоїтесь?

Королюк, а ти що зробив для ДУбенщини ? покидьок лисий!!!

то ти підставив людей коли бухав з данильчуком в лагуні і возив тарасюка по київським кабакам

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.