Дитячих садків побільшає

Брак місць у дитячих садочка - це проблема, яку відчувають на собі батьки не лише в Рівному і області, а й по всій Україні. Цього року за планом буде створено 60 тисяч нових місць у дошкільних навчальних закладах. Як повідомляє урядовий сайт, за 7 місяців цього року вже створено 17 тисяч.

Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул пообіцяв, що за 2013-2014 рік буде створено 100 тисяч місць у дитячих садках країни.

- Для створення нових місць у дошкільних навчальних закладах ми відкриваємо нові дитсадки, створюємо додаткові групи в існуючих закладах, відновлюємо роботу ДНЗ, які були закриті свого часу, і повертаємо для відкриття дитсадків ті будівлі, які використовувались не за призначенням. Там, де є малокомплектні школи, на їх базі відкриваються навчально-виховні комплекси по типу дитсадок-школа, - сказав Олександр Вілкул.

Триває процес повернення будівель дитсадків, які використовуються не за призначенням. З початку року 23 приміщення дитсадків вже повернуто. Поки що такий процесс торкнувся лише Вінницької, Запорізької, Київської, Львівської, Миколаївської та Чернігівської областей. Поки що в цьому списку не значиться Рівненська область. Однак до кінця року планується повернути ще 39 будівель дитсадків. Це, за розрахунками чиновників, може дати ще близько трьох тисяч місць.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.