У Рівному українці воюють з італійцем за кафе "Гавана"

Громадянин Італії Джорджіо Морано заявляє, що сьогодні у кафе «Гавана» викрали папку з документами, які засвідчували його право власності на дане приміщення. Італієць викликав міліцію. Наразі чекають людину, яка надасть відео із камер спостереження закладу.

Спочатку Джоржіо Морано відмовився спілкуватися із журналістом сайту «ВСЕ» так само, зі свого боку, відмовилися надати будь-яку інформацію працівники кафе «Гавана». Перший мотивував відмову тим, що не розуміє мову, а працівники кафе – мовчали.

Нагадаємо, на початку січня 2013 року власник кафе «Гавана» Сергій Петрушин провів прес-конференцію, на якій розповів причини конфлікту з італійцем.

Сергій Петрушин розповів, що ніби надавав італійцю послуги юриста, а оскільки у Джорджіо Морано не було коштів на розрахунок, той запропонував своєму юристу безкоштовно орендувати кафе «Гавана» на три роки, як плату за послугу.  Окрім того, Сергій Петрушин позичив італійцю біля 1,5 мільйони гривень під відсотки та заставу приміщення кафе. Юрист каже, що має всі відповідні документи, а також відеозапис позики грошей італійцю. Італієць каже, що нічого не підписував і не позичав. Окрім того, навіть не володіє мовою.

Рік тому, під час прес-конференції Сергій Петрушин заявив, що має всі юридичні підстави безкоштовно орендувати кафе «Гавана», а в подальшому відібрати кафе, якщо італієць не віддасть борги. Сергій Петрушин, також розраховує на складське приміщення у центрі міста Джорджіо Морано, як відсотки за позику у сумі 1,5 мільйони гривень...

Зі свого боку, всі ці звинувачення у свою сторону Джорджіо Морано відкидає. Він каже, що документи викрадені, а підписи підроблені. Ніякого договору оренди із Сергієм Петрушиним він не підписував і добровільно «Гавану» не віддавав.  

Коментарі

Я особисто знаю Морано,це аферист,гуляка і наркоман,та й брехун.Він вільно володіє украінською,зневажливо ставиться до украінців та до жінок,навіть до свого батька протягує руки.

Свобода прийде - Бандеру наведе
хто в теме тот паймьот

Свобода прийде - Бандеру наведе
хто в теме тот паймьот

слава ВДВ, хто в теме тот паймьот

скоріше наші щось "мутять" :)

Народ, Джорджіо виграв по кафе уже 3 суди.. Петрушину нічого не залишається як повернути незаконно відібране кафе. Ось одне із судових рішень, залишени без змін http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/29719171 Договір підробили. Просто хотіли кинути італійця. І так користувалися його майном більше 2 років чужі люди.

Хай судяться, мені здається італієць щось мутить.

Джорджіо Морано не може розраховувати на підтримку свободівців.
Григір Моранів зміг би

Бандера прийде - порчу наведе!

Якщо Жорж вступить у ВО "Свобода" думаю його зможуть захистити націоналісти. Щоправда якщо він не має коренів із близького сходу. Інакше хай іде в БЮТ, а ще краще до Хомка

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.