Голова Рівного "тисне" і перекопує дорогу Ігорю Мічуді?

Чутки про те, що вже зараз почалася активна підготовка до виборів міського голови Рівного  - поширюються містом. Одного із претендентів на мерське крісло називають Ігоря Мічуду. Цей чоловік нещодавно знову з’явився у політичному середовищі під час довиборів до Рівненської обласної ради, проте виграти вибори йому не вдалося.

Нещодавно Ігор Мічуда передав свій бізнес іншій людині – Юрію Сульжуку. І тепер каже, що планує зосередити свою діяльність виключно на політиці та громадській діяльності.

Під час прес-конференції новоствореної політичної партії "Вся Україна", яку на Рівненщині очолив Ігор Мічуда, журналіст сайту "ВСЕ" запитала у політика про бажання зайняти крісло міського голови та про бізнес, який він передав у інші руки.

- Про вибори міського голови говорити ще рано. Політична партія "Вся Україна" створена не під вибори, ми - за інтеграцію в Європу. Саме цим тепер будемо активно займатися. Наразі розпочинаємо кампанію "Я – за Україну в Європі!". Збір підписів за це будемо проводити через Інтернет та у наметах, які стоятимуть у Рівному впродовж двох тижнів.

Ігор Мічуда вже зараз заявляє про перешкоджання влади у його громадській та політичній діяльності. Зокрема, від нагадав про нещодавнє засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради. Одним із питань якого було внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2013–2014 років. У розділі змін та доповнень передбачалося включити до штабу з підготовки представників громадських організацій, зокрема Ігоря Мічуду. Міський голова категорично відмовився залучати громадських активістів, мотивуючи відмову тим, що "вони будуть лобіювати власні бізнесові інтереси".

- Міський голова погано проінформований, я вже довгий період не маю ніякого відношення до бізнесу. У мене як була громадська організація "Асоціація працівників будівельної галузі", так і лишилася. Тепер, як ви бачите  навіть центр  перекопали, мабуть для того, щоб не всі встигли прийти вчасно на нашу прес-конферецію, - заявив Ігор Мічуда. 

Коментарі

свобода-то партія урок

Мічудак - я тобі і вірю і не вірю. Хотів би я побачить тебе з лопатою чи з гучномовцем при відстоюванні інтересів людей. Якщо ваша партія не жидівська, можливо з часом зіллєтеся із "Свободою", якщо ставите собі за мету на вести порядок та витурити з влади різного роду масонів та падлоту що наживається на чеснім люді

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.