Рівненський фотограф представить свої унікальні роботи

У вівторок, 20 серпня, о 17 годині відбудеться відкриття другої персональної виставки заслуженого фотохудожника Міжнародної федерації фотомистецтва та Національної спілки фотохудожників України, члена  фотографічного товариства Америки (PSA) та рівненського фотоклубу «Час» Олександра Ковшуна.

Виставка проходитиме у галереї Рівненської обласної спілки фотохудожників, за адресою вулиця Соборна, 15 та триватиме до 20 вересня. На виставці будуть представлені роботи автора, які виборювали нагороди та неодноразово проходили конкурсний відбір на фотоконкурсах різних країн світу.

В липні цього року фотографії Олександра Ковшуна були відзначені двома золотими та однією бронзовою медалями на фотоконкурсах в Сербії та Болгарії. Олександр Ковшун отримав дві золоті медалі за світлину «Невдаха», (на фотоконкурсі в місті Зажечар (Сербія) та на фотоконкурсі у місті Відін (Болгарія).

А на фотоконкурсі в місті Белград (Сербія) «Fotogram salon of digital photography 2013» Олександр Ковшун отримав бронзову медаль за роботу «Дівочі мрії».

Фотографії Олександра неодноразово відзначені медалями та дипломами міжнародних фотографічних асоціацій FIAP, ISF, UPI та Національної спілки фотохудожників України. Роботи Олександра проходили конкурсний відбір на міжнародних виставках в 22 країнах світу.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.