На Рівненщині шкільні котельні працюватимуть на альтернативі

У шести навчальних закладах області енергозатратне газове обладнання вже замінили котлами, що працюють на місцевому альтернативному паливі. Відтак, вдається відмовлятися від імпортного дороговартісного енергоресурсу. Попередні опалювальні періоди в переоснащених школах підтверджують, що це в рази економніше. Водночас, замовлення мають виробники альтернативного палива, а отже працює внутрішній ринок.

Разом із тим у 37 шкільних котельнях демонтували енергозатратні застарілі агрегати. Тож цієї зими приміщення обігріватимуть котли з високою тепловіддачею і меншим споживанням палива.

Водночас енергозберігаючі технології використовують в інших навчальних закладах Рівненщини. Зокрема, в 33 модернізували системи опалення, у 38 замінили дахи, в 14 – зовнішні тепломережі.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, завдяки цьому вдасться при менших бюджетних затратах забезпечувати належний температурний режим, а отже й комфорт для школярів і педагогів. Загалом же до нового навчального року вже готові 628 загальноосвітніх навчальних закладів (91,6 відсотка) та 375 дитсадків (90,4 відсотка).

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.