Рівнян запрошують на «Невідворотність зникань»

У вівторок, 20 серпня, о 17:00 відбудеться відкриття виставки "Невідворотність зникань" та зустріч з автором Світланою Гривківською в галереї Купчинського, що у арт-кафе«Salvador Dali».

Перша виставка Світлани відбулася в 1978 році в дитячому садку № 5 міста Рівного. Це була фреска на стіні біля ліжка, яка викликала гучний резонанс та бурю емоцій у всіх працівників садка. Згодом Світлана продовжила своє захоплення мистецтвом в гуртку малювання в Палаці дітей та молоді. Ну а далі біографічна частина майже стандартна – школа № 20,  Рівненський Інститут Слов’янознавства, кафедра психології та мистецтвознавства, Київський центр НЛП та тренінгів. За фахом Світлана -  психолог, арт – терапевт. За покликанням – художник.

 А що стосується Айко, то ця ідея народилася зовсім нещодавно. А так як за фахом Світлана психолог, в неї виникла ідея створення арт- центру, де за допомогою арт – терапевтичних вправ люди різного віку та професій можуть пізнати себе, розкрити свої таланти, а саме головне - вирішити свої проблеми. Адже арт- терапевтичні методи не вимагають якихось вмінь, вас ніхто не оцінює, рішення приходять самі в процесі терапії.

На всіх присутніх чекає гра в мафію та майстер – клас з приготування сангрії. Виставка триватиме з 20 серпня по 20 вересня 2013 року.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.