У Рівному "тітушки" перекрили вхід у кафе "Гавана"

Схоже на те, що конфлікт між українським та італійським бізнесменами навколо рівненського кафе "Гавана" розгорівся ще дужче. Як повідомили "ВСЕ" очевидці, у заклад прибув наряд "Беркуту", також поруч були помічені особи, яких у минулому пов'язують із кримінальним світом. Ми негайно вирушили до вказаного закладу, аби дізнатися, що ж там коїться. Проте до закладу журналістові сайту чесних новин потрапити не вдалося.

На вході до кафе "Гавана" автора цих рядків зустріли четверо ошатних молодиків спортивної зовнішності, яких нині серед всеукраїнських ЗМІ прийнято називати "тітушками". Зупинивши, як то кажуть, в дверях, вони зазначили, що потрапити в заклад нині неможливо, оскільки там проводиться... косметичний ремонт. На запитання, а як довго він триватиме, хлопці відповіли, що 1-2 години. Напевно, над інтер'єром кафе працює величезна бригада будівельників, які здатні впоратися із поставленим завданням у такі короткі строки.

Слідів міліції поблизу "Гавани" автор не помітив. Запитав у спортсменів, чи не заходили часом правоохоронці до "Гавани" - на допомогу будівельникам, що роблять косметичний ремонт. Юнаки зазначили, що ніякої міліції не бачили. Відтак, чи викликали "беркутівців" до цього закладу, автор запитав безпосередньо у рівненської міліції.

Див. також У Рівному українці воюють з італійцем за кафе "Гавана"

- Вчора італійський бізнесмен Джорджіо Морано, який має конфлікт інтересів з рівненським бізнесменом Сергієм Петрушиним, звернувся до міліції із черговою заявою про правопорушення, здійснені проти нього, - повідомила "ВСЕ" начальник СЗГ УМВС в області Тамара Лисенко. - Можливо, сьогодні справа дійшла до сутичок і до "Гавани" викликали "Беркут".

Тамара Лисенко пообіцяла оперативно з'ясувати що зараз коїться у кафе "Гавана". І за кілька хвилин вона уточнила, що "Беркут" до закладу громадського харчування ніхто не викликав.

- Джоржіо Морано вчора написав заяву до міліції, що у нього зникли документи, які засвідчують право власності на кафе "Гавана". Також щойно він подзвонив до правоохоронців і повідомив, що з його сейфу зірвані пломби та викрадено печатки. А загін "Беркуту" до закладу ніхто не посилав. Напевно вони проїжджали повз, мабуть просто зупинилися неподалік кафе. Проте до якихось подій всередині нього вони стосунку не мають. Про це мені повідомив черговий в міськвідділі, - резюмувала Тамара Лисенко.

Є підозра, що кінець цієї історії ще не близько. Ми спробуємо завітати до кафе "Гавана" після "косметичного ремонту". Відтак, надалі за розвитком подій навколо цього закладу слідкуйте на сайті чесних новин "ВСЕ". 

Ключові слова: 

Коментарі

ну то й не ходіть...
а там ще досі кальян подають, на вині. Одне з кількох місць у Рівному. (якщо не єдине)

як в ту бичарню ходити можна?

Хто там закони знає, прийди і мені розкажи, ЗАЄЦЬ - ПЕРЕЛЯК, напвено тебе звати Анрійко - ментьонок, з ментовкою.

крутий стьоб, рєспект Пол)))

з достовірних джерел стало відомо що дозвіл на відкриття кафе після того як його вчора було опечатано слідчим - дав хтось із заступників начальника чим грубо порушив закон

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.